Mahmut Arıkan İletişim Merkezi | MA-İMER

MA-İMER NEDİR

Mahmut Arıkan İletişim Merkezi (MA-İMER), 28. Dönem Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan’a hızlı ve kolay ulaşılmasını sağlayan bir platformdur. Milletvekili ve vatandaş arasındaki ilişkinin güçlendirilmesi vizyonu üzerine inşa edilen MA-İMER, vatandaşların öneri, şikayet, proje ve taleplerini milletvekiline çevrim içi bir şekilde ulaştırmasına aracılık eden bir elektronik sistemdir.

Vatandaşlar, herhangi bir zamanda ve herhangi yerde Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan’a iletmek istediği konuyu MA-İMER aracılığıyla ulaştırabilmektedir. Bu açıdan bakıldığında Kayserili vatandaşların, “Mecliste temsil edilme haklarını” kullanmalarını kolaylaştırmaktadır. Böylece, Türkiye Büyük Millet Meclisindeki “temsiliyete” doğrudan katılım sağlayabilmektedir. Diğer yandan, doğrudan vatandaştan gelen talepler, projeler sayesinde vatandaşların önceliklerini esas alan daha rasyonel politikaların oluşturulmasına katkı sağlamaktadır.

Anasayfada bulunan “Mahmut Arıkan’a Yaz” butonundan İsim, Soyisim, Telefon, Mail ve Konu bilgileri girildikten sonra mesaj kutusu doldurup gönder butonuna basılarak, ilgili mesaj iletilir.

İletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz doldurulması, daha sonra geri dönüş yapılması açısından önem ihtiva etmektedir.

Tüm Kayserili hemşehrilerimize hayırlı ve faydalı olmasını temenni ederiz.